KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13956462

nr 1395 6462

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Färgetsning, Signerad, numrerad 42/50, Pingvin. Motivet: 31x24, yttermått inklusive ram: 55x42 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 3 maj 2021
kl 20:25:11

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander